TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş.

DUYURU

01.07.2021 Tarihinden Sonra Sehven Ödenen Taksitlerin İadesi Hakkında

Bilindiği üzere 02.07.2021 tarihli ve  31529 Mükerrer sayılı resmi gazetede yayımlanan BDDK’nın 01.07.2021 tarihli ve 9647 sayılı kararı ile TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş. nin tasfiyesine karar verilmiştir.

Bu kapsamda 01.07.2021 tarihi itibariyle tasarruf müşterilerinin (teslimat /ödeme almamış) ödemeleri durdurulmuştur. Şirketten teslimat / ödeme almış olan borçlu müşterilerin geri ödemeleri ise devam etmektedir.

01.07.2021 tarihinden sonra sehven taksit ödemelerini yapan tasarruf müşterilerinin ödedikleri tutarların iade edilebilmesi için ilgili kişilerin TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş.’ye hitaben yazdıkları dilekçeye dekont suretlerini ekleyerek şirket merkezinin aşağıdaki adresine elden teslim etmeleri veya iadeli taahhütlü posta ile göndermeleri gerekmektedir.

Söz konusu başvurular incelenerek müracaatların doğruluğu tespit edildikten sonra sehven yatırılan tutarlar, dilekçede belirtilen Hesap/ IBAN Numarasına iade edilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Adres:

TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş.
Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad No:24 Üsküdar/İstanbul- Tasarruf birikimi ödemesi yapan (henüz teslimat almamış/tahsisat yapılmamış müşterilerin) sözleşmeden kaynaklanan taksit ödemeleri durdurulmuş olup, bu kişilerin daha sonra Tasfiye Komisyonu tarafından yapılacak duyurular ile alacaklarını tasfiye komisyonuna bildirmeye çağırılacakları,

- Finansman döneminde olan (teslimat alan) müşterilerin taksitli borçlarını sözleşme koşullarına uygun şekilde ve düzenli olarak, sadece şirketin aşağıda belirtilen banka hesap numaralarına ödemelerinin gerektiği, aksi takdirde yasal takibe maruz kalabilecekleri kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş. TASFİYE KOMİSYONU

Borç ödemesi için kullanılacak TASFİYE HALİNDE YAŞAMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş.’ye ait banka hesap bilgileri için tıklayınız.

Çağrı Merkezi : 444 00 14     /    kvkk@yasamevim.com.tr

SIKÇA SORULAN SORULAR